they arent that expensive. probraly under $25. go down to buford hwy. any farmers market or the big 99 ranch one. but yea the way everyone else described how to make rice it is the way. hahah good luck dudeOriginally Posted by Killer
![]()
they arent that expensive. probraly under $25. go down to buford hwy. any farmers market or the big 99 ranch one. but yea the way everyone else described how to make rice it is the way. hahah good luck dudeOriginally Posted by Killer
![]()