Quote Originally Posted by Ran Kizama
When it comes to budget dining, the individual packets are overpriced. Get the econo-sized box and you'll have food for a month without going over $10. The ones that come in the bowls with all the vegetables are good and a nice change of pace, but they're about $1.50 a bowl too.
Not the one I got. It was like, 80 cents.